آسانسور اصفهان

آسانسور اصفهان

درصورتی‌که نیاز به خدمات نصب، سرویس و نگه‌داری و بازسازی و تعمیرات آسانسور اصفهان دارید، احتمالاً می‌دانید که در این مورد بخصوص نمی‌توان به هر مرکز و هر شخص و تکنسینی اعتماد کرد. به‌هرحال آسانسورها یک دستگاه فوق‌العاده کاربردی در زندگی یکجا نشینی و آپارتمان‌نشینی به‌حساب می‌آیند. درصورتی‌که به‌درستی نگه‌داری و سرویس نشوند می‌توانند به‌مرور دچار اختلال کارکرد و در نهایت حتی خطرساز شوند. عده‌ای نیز به دنبال نصب آسانسور در ساختمان هستند و در این مورد اطلاعات زیادی ندارند. البته می‌توان گفت که آسانسورها از نظر نوع استفاده در دسته‌بندی‌های مختلفی در بازار یافت می‌شوند که شما در هنگام خرید باید نخست نیازسنجی‌های لازم را انجام دهید.

آسانسور اصفهان در حال حاضر ارائه‌دهنده انواع خدمات فنی در حوزه نصب و راه‌اندازی، سرویس دوره‌ای انواع مدل‌ها و نگه‌داری و البته بازسازی و تعمیر از صفر است.

دریافت مشاوره و استعلام قیمت در محل یا تلفنی (رایگان)

قیمت آسانسور در اصفهان
09133890015

مهندس کریمی

شرکت نوید صعود زنده رود

خدمات نصب و طراحی آسانسور اصفهان

آسانسورها در حال حاضر در بازار در دسته‌بندی‌های هیدرولیک، کششی، مغناطیسی و در نهایت پیچی دسته‌بندی می‌شوند. البته که انتخاب آن بر اساس نیاز، تکنولوژی قابل‌اجرا در ساختمان و صدالبته قیمت و هزینه‌ای که قرار است صرف شود خواهد داشت. البته برخی شرکت‌های آسانسور اصفهان صرفاً در یک حوزه فعالیت می‌کنند و معمولاً نسبت به نصب برخی مدل‌ها اقدام خواهند کرد. در این مورد اگر می‌خواهید از خدمات این شرکت‌ها مطمئن شوید لازم است که با تیم پشتیبانی و فروش تماس برقرار کنید و از آن‌ها در مورد مدل قابل نصب بر اساس نوع و بافت ساختمان جویا شوید.

آسانسور اصفهان
آسانسور اصفهان

در طراحی و نصب آسانسور باید به شرکت پشتیبان و خدمات‌دهنده، گارانتی دستگاه و موتور اصلی و همین‌طور اصالت و کیفیت سیستم کلی دقت ویژه‌ای داشته باشید. شرکت‌های زیادی هستند که به شما قیمت کم‌تری را در زمینه نصب و راه‌اندازی پیشنهاد می‌کنند، اما پس از مدتی متوجه می‌شوید که آسانسور تحت یک برند و لیبل معتبر طراحی نشده و از طرفی نمی‌تواند گزینه مناسبی برای نصب و خرید باشد.

به طبع تعمیر دوباره و بازنصب این آسانسورها برای شما دردسر زیادی خواهد داشت. مهم است که قطعات آسانسور در قابل تعویض بدون دردسر و هزینه زیاد باشد. یعنی شرکتی که آسانسور را برای شما نصب می‌کند، در ادامه پاسخگوی نیازها و مشکلات شما باشد.

دریافت مشاوره و استعلام قیمت در محل یا تلفنی (رایگان)

قیمت آسانسور در اصفهان
09133890015

مهندس کریمی

شرکت نوید صعود زنده رود

تعمیرات آسانسور

خدمات تعمیرات آسانسور نیز شامل رفع عیب، رگلاژ و تنظیم دوره‌ای خواهد بود. حتی اگر به شکل خیلی صحیح از آسانسور استفاده می‌کنید، لازم است که به‌صورت دوره‌ای و بر اساس میزان و نوع استفاده تعمیر شود. در این مورد حتماً از شرکت‌های معتبر و شناخته شده کمک بگیرید که در این حوزه تخصص دارند و می‌توانند مشکل شما را با بهره‌گیری از تکنسین مجرب حل و رفع کنند.

البته اگر آسانسور شما به هر دلیل در کارکرد دچار اختلال شده است باید خیلی سریع نسبت به تعمیر و رفع مشکل آن اقدام کنید. درصورتی‌که نیاز به تعمیرات آسانسور دارید حتماً خودتان هم ناظر پروسه بازبینی، بررسی و تعمیر باشید و به سراغ شرکت‌هایی بروید که مجوزهای لازم را از سازمان‌ها و نهادهای مربوطه دارند و در این مورد می‌توانند قابل‌اعتماد باشند.

راهنمای خرید

در هنگام خرید انواع دستگاه‌های آسانسور شما باید به ریل، نوع تابلو، نوع کابین، درب طبقات، نوع موتور و تکنولوژی نصب دقت ویژه‌ای داشته باشید.

تفاوت موتورها در شرکت سازنده و البته نوع سیستم انتقال و جابه‌جایی خواهد بود. در مورد نوع تابلو نیز باز هم شما می‌توانید در حال حاضر و در بازار ایران از بین مدل‌های ایرانی یکی را بر حسب نیاز و البته پیشنهاد نصاب آسانسور انتخاب کنید. در زمینه انتخاب کابین آسانسور معمولاً مدل‌های های گلاس و استیل ضدزنگ، استیل و ام‌دی‌اف از جمله متداول‌ترین گزینه‌های قابل انتخاب و سفارش هستند. ریل‌های آسانسور نیز تحت لیبل‌های چینی، ایرانی، ایتالیایی، اسپانیایی و … عرضه می‌شوند و در نهایت شما می‌توانید درب آسانسور را نیز به‌صورت سفارشی انتخاب کنید.

این شروط انتخاب در مورد انواع مدل‌های آسانسور کششی، گیرلس و هیدرولیک نیز به یک‌شکل است. می‌توانید انواع متریال‌ها را بر حسب نیاز خود، میزان استفاده از دستگاه و همین‌طور تعداد طبقات انتخاب کنید. البته دقت نمایید که حتماً در هنگام عقد قرارداد مربوط به عملیات نصب و راه‌اندازی آسانسور که با شرکت‌های نصاب و طراح سیستم آسانسور منعقد می‌کنید، تمامی بندها را بادقت مطالعه کرده و حتی می‌توانید از فضای اینترنتی برای مقایسه خدمات این شرکت‌ها استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید